Tento web používá cookies!

Pro změnu užití cookies můžete upravit nastavení Vašeho prohlížeče.

Souhlasím

clock-iconNaše služby si můžete objednat i na víkend nebo na svátek!

sep-icon MÁTE PROBLÉM S ÚKLIDEM?

Potrpíte si na úklid a nemáte moc času? Vlastníte firmu a máte zájem o pravidelný úklid Vašich prostor? Je pro Vás náročné mytí oken a hledáte spolehlivou úklidovou firmu ve Vašem okolí? Jsme tady pro Vás!

sep-icon KDE PŮSOBÍME?

ÚKLIDOVKA-ZLÍN a její profesionální tým jsou vám k dispozici ve Zlíně i po celém Zlínském kraji. Neváhejte nás kontaktovat se svými požadavky. Určitě se domluvíme.

vitejte

sep-icon VÍTEJTE VE SVĚTĚ PROFESIONÁLNÍHO ÚKLIDU 

Úklidová firma ÚKLIDOVKA-ZLÍN nabízí komplexní a cenově přijatelné úklidové služby pro domácnosti, firmy, komerční a nebytové prostory po celém Zlínském kraji. Mimo jiné provádíme hloubkové čištění koberců, čalounění a sedacích souprav pomocí extrakční metody, čištění čalouněného nábytku, křesel, židlí a matrací.

Úklidové služby

Úklidové služby

Postaráme se o jednorázový i pravidelný úklid. Zakládáme si na individuálním přístupu a důslednosti. Při práci vždy používáme nejmodernější technologie a osvědčené postupy.

Čištění

Čištění

Máme několikaleté zkušenosti s hloubkovým čištěním koberců, sedacích souprav, matrací, židlí a jiného čalounění. Poradíme si také s kůží nebo koženkou. Profesionálně se postaráme i o interiér vašeho vozidla. Vždy dbáme na šetrnost k materiálům a stoprocentní výsledek.

Prostředky a vybavení

Profesionální vybavení

Neusínáme na vavřínech a neustále sledujeme aktuální trendy. Rozšiřujeme technické vybavení, používáme profesionální metody a ty nejlepší přípravky na trhu. O naše zkušenosti s úklidem a čištěním se podělíme i s vámi. Svěřte se do našich rukou.

 

sep-icon FOTOGALERIE