ÚKLID BUDOV ZLÍN

ÚKLID BUDOV VE ZLÍNĚ A ZLÍNSKÉM KRAJI

Poptáváte úklid administrativní či komerční budovy?

Úklidová firma ÚKLIDOVKA-ZLÍN provádí ve Zlíně a Zlínském kraji úklid administrtivních budovúklid firem a kancelářských prostor!

Naše úklidové služby můžete využít na jednorázový či pravidelný úklid administrtivní budovy či úklid kanceláříObjednat lze i samostatnou službu mytí oken, čištění koberců, čištění sedaček či čalounění nebo strojové čištění podlah.

Jednorázový úklid administrativních budov

Jednorázový generální úklid administrativních budov, kanceláří, firem, komerčních či společných prostor zahrnuje veškeré úklidové služby, které si sám zákazník určí. Zpravidla se jedná o mytí oken, žaluzií, úklid sociálních zařízení, čištění koberců, sedaček a čalounění nebo strojové čištění podlah.

Kompletní jednorázový generální úklid navíc zahrnuje umytí světel, zásuvek, vypínačů, včetně vyčištění radiátorů. Na vyžádání provádíme impregnaci či voskování podlah.

Na jednorázový generální úklid si dovezeme vlastní čistící prostředky, pracovní a ochranné pomůcky. Pro hůře dostupná místa, například mytí oken ve výškách, využíváme pojizdnou výškovou plošinu.

Pravidelný úklid administrativních budov

Pravidelný úklid administrativních budov, kanceláří, firem, komerčních a společných prostor provádíme na základě přesných požadavků jednotlivého klienta. Společně se domluvíme na harmonogramu úklidu, četnosti a čase provádění pravidelného úklidu. Čistící prostředky, pracovní pomůcky ostatní úklidový a hygienický materiál zajišťuje pro naše zákazníky naše úklidová firma. Pokud si však přejete veškeré úklidové vybavení zajišťovat sami, naceníme Vám pouze naší práci. Před zahájením spolupráce je se zákazníkem vždy sepsána smlouva o úklidu. Smlouvu lze kdykoliv vypovědět bez udání důvodů. Zákazník se tak nemusí obávat, že by se dlouhodobě smluvně zavazoval.

Telefonické objednávky

PO - PÁ
8:00 - 18:00

On-line objednávky

PO - NE

NONSTOP

info@uklidovka-zlin.cz

Poptávkový formulář

Poptávkový formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět!

Proč úklid administrativních budov od naší úklidové firmy? 

Úklidové služby 365 dní v roce!

Úklid administrativních budov provádíme po celý rok, včetně víkendů a svátků!

Jsme rychlí a flexibilní

Snažíme se maximálně vyhovět každému zákazníkovi!

Reference úklidu a čištění

Tisíce spokojených zákazníků a stovky smluvních partnerů!

Úklidový tým

Náš úklidový tým se skládá z více jak 50 stabilních a 100% ověřených pracovnic!

 Osobní přístup

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Osobní prohlídka místa úklidu a cenová nabídka je samozřejmě ZDARMA!

Pojištění při úklidu a čištění

Jsme pojištění proti případným škodám do výše 5 000 000,- Kč

Kde provádí úklid administrativních budov naše úklidová firma?

Úklid budov od naší úklidové firmy

Úklid administrativních budov Zlín | Úklid administrativních budov Otrokovice | Úklid administrativních budov Uherské Hradiště | Úklid administrativních budov Uherský Brod | Úklid administrativních budov Luhačovice | Úklid administrativních budov Vizovice | Úklid administrativních budov Holešov | Úklid administrativních budov Vsetín | Úklid administrativních budov Kroměříž | Úklid administrativních budov Bystřice pod Hostýnem | Úklid administrativních budov Valašské Meziříčí | Úklid administrativních budov Rožnov pod Radhoštěm | Úklid administrativních budov Slavičín

Úklidové služby širšího rozsahu provádíme po celé Moravě!

ÚKLIDOVKA-ZLÍN provádí