ÚKLID DOMÁCNOSTI ZLÍN

ÚKLID DOMÁCNOSTÍ VE ZLÍNĚ A OKOLÍ

Poptáváte úklid domácnosti, úklid bytu či rodinného domu?

Úklidová firma ÚKLIDOVKA-ZLÍN poskytuje komplexní úklid domácností, úklid bytů a rodinných domů! Ve městě Zlín a okolí provádíme jednorázové a pravidelné úklidy domácností, bytů a rodinných domů. Úklid domácnosti provádíme vždy dle přání a potřeb zákazníka. Objednat lze úklid domu, úklid bytu, generální úklid bytů a rodinných domů. Provedeme Vám i jarní či vánoční úklid ve Vámi určeném rozsahu úklidových prací. Často poptávaný úklid domácností bývá úklid po rekostrukci, úklid po malování nebo také postavební úklid!

Jednorázový úklid domácnosti

Jednorázový generální úklid domácnosti zahrnuje veškeré úklidové služby, které si sám zákazník určí. Zpravidla se jedná o mytí oken, žaluzií, úklid koupelny, úklid kuchyně, umytí dveří a zárubní, otření prachu z nábytku a jeho ošetření, vysátí koberců a sedaček, vysátí a vytření podlahy.

Kompletní generální úklid domácnosti navíc zahrnuje strojové čištění koberců, čištění sedaček a čalounění, umytí světel, zásuvek, vypínačů, včetně vyčištění radiátorů. Na vyžádání provádíme impregnaci či voskování podlah.

Na generální úklid domácnosti si dovezeme vlastní čistící prostředky, pracovní a ochranné pomůcky. Pro hůře dostupná místa, například mytí fixních oken ve výškách, využáváme pojizdnou výškovou plošinu.

Pravidelný úklid domácnosti

Pravidelný úklid domácnosti provádíme zpravidla jednou týdně. Společně si dohodneme pravidelný den a čas úklidu. Čistící prostředky a pracovní pomůcky si pro pravidelný úklid domácnosti zajišťuje zákazník sám. Před zahájením spolupráce je se zákazníkem vždy sepsána smlouva o úklidu. Smlouvu lze kdykoliv vypovědět bez udání důvodů. Zákazník se tak nemusí obávat, že by se dlouhodobě smluvně zavazoval.

Telefonické objednávky

PO - PÁ
8:00 - 18:00

On-line objednávky

PO - NE

NONSTOP

info@uklidovka-zlin.cz

Poptávkový formulář

Poptávkový formulář

Vyplňte všechny potřebné údaje a my se vám ozveme co nejdříve zpět!

Proč úklid domácnosti od naší úklidové firmy?

Úklidové služby 365 dní v roce!

Úklid domácností provádíme po celý rok, včetně víkendů a svátků!

Jsme rychlí a flexibilní

Snažíme se maximálně vyhovět každému zákazníkovi!

Reference úklidu a čištění

Tisíce spokojených zákazníků a stovky smluvních partnerů!

 Úklidový tým

Náš úklidový tým se skládá z více jak 50 stabilních a 100% ověřených pracovnic!

 Osobní přístup

Ke každému zákazníkovi přistupujeme individuálně. Osobní prohlídka místa úklidu a cenová nabídka je samozřejmě ZDARMA!

 Pojištění při úklidu a čištění

Jsme pojištění proti případným škodám do výše 5 000 000,- Kč

Kde provádí úklid domácností naše úklidová firma?

Lokalita úklidu a čištění domácností naší úklidové firmy.

Úklid domácnosti Zlín | Úklid domácnosti Otrokovice | Úklid domácnosti Uherské Hradiště | Úklid domácnosti Uherský Brod | Úklid domácnosti Luhačovice | Úklid domácnosti Vizovice | Úklid domácnosti Holešov | Úklid domácnosti Vsetín | Úklid domácnosti Kroměříž | Úklid domácnosti Bystřice pod Hostýnem | Úklid domácnosti Valašské Meziříčí | Úklid domácnosti Rožnov pod Radhoštěm | Úklid domácnosti Slavičín

Úklidové služby širšího rozsahu provádíme po celé Moravě!

ÚKLIDOVKA-ZLÍN provádí