Tento web používá cookies!

Pro změnu užití cookies můžete upravit nastavení Vašeho prohlížeče.

Souhlasím

clock-iconNaše služby si můžete objednat i na víkend nebo na svátek!

×

Varování

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 639

Velikonoční úklid

venec PerfectPhoto.cz 2016 03 13 15 41 34

Blíží se jaro a s ním i velikonoční úklid. Sluníčko se opírá do oken a vychází najevo všechna ta špína, které za zimního šera nebyla vidět. Velký velikonoční úklid není otázka jedné hodiny, ale je to záležitost na celý víkend. Navíc občas nemůžete počítat s tím, že se do úklidu zapojí další členové rodiny. Pokud přesně víte co a v jakém pořadí budete dělat, půjde to lépe a rychleji.


Jak postupovat?
Ideální je, když začnete ložnicí, která je obývána nejméně. Uklidí se rychle a pořádek v ní dlouho vydrží. Potom přijdou na řadu místnosti, které jsou v domácnosti nejfrekventovanější. Kuchyně, dětský pokoj, koupelna a toaleta. Je hloupost začínat toaletou, když tam budete vylívat kýble s vodou.

Mytí oken není pro ženy oblíbenou činností. Ideální je použít stěrky na okna a hadříky z mikrovlákna, které nepotřebují saponát. Za pomocí teleskopické tyče, krásně umyjete okna ve výškách. Nezapomeňte také na čištění žaluzií a rámů a parapetů.

Psychologové potvrzují, že jarní (velikonoční) úklid a uklízení na nás působí nejen hygienou, ale také terapeuticky. Zkrátka, kdo si čistí své obydlí, dělá si pořádek ve své duši. Pokud nemáte na velikonoční úklid čas nebo z nějakého důvodu nemůžete uklidit, naše firma Úklidovka-Zlín Vám ráda pomůže. Stačí nás jen kontaktovat a domluvit se na termínu.