Tento web používá cookies!

Pro změnu užití cookies můžete upravit nastavení Vašeho prohlížeče.

Souhlasím

clock-iconNaše služby si můžete objednat i na víkend nebo na svátek!

×

Varování

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 639

Úklid společných prostor

SVJ 3

Bydlíte v bytovém domě a nechce se Vám trávit volné víkendy úklidem společných prostor? Raději svůj volný čas věnujte rodině, koníčkům a přátelům.

Většině spolubydlícím se úklid nechce provádět nebo jsou to již starší lidé, kteří úklid nezvládají. Z těchto důvodů často dochází ke konfliktům a společné části domu bývají zanedbány. Proto je nejlepší čas, oslovit úklidovou firmu, která se specializuje úklidem bytových domů. Pro naši firmu Úklidovka - Zlín není problém uklidit společné prostory za Vás. Jsme dobře zavedená úklidová firma ve Zlíně a úklid společných prostor je naší specializací. O čistotu vašeho domu budeme pečovat, aby se Vám v něm dobře žilo a Vy neměli starosti s úklidem.

Úklid provádí jen řádně proškolení pracovníci s čistým trestním rejstříkem v předem sjednané době. Běžný úklid Vám přizpůsobíme na míru, ale běžně obsahuje tyto služby: 

- zametení a vytření společných prostor, sklepů
- úklid výtahu
- vyhození reklamních letáků
- úklid zápraží, vestibulu
- vyleštění dveří
- vymetení škrabáků

Máte-li zájem o úklid společných prostor ve Zlíně a okolí, neváhejte nás kontaktovat. Přijedeme se podívat, uděláme kalkulaci ceny a domluvíme se na dalším postupu.