Tento web používá cookies!

Pro změnu užití cookies můžete upravit nastavení Vašeho prohlížeče.

Souhlasím

clock-iconNaše služby si můžete objednat i na víkend nebo na svátek!

oknacoverMytí oken může být pěkná dřina, proto se mu vyhýbáme a myjeme okna jen na Vánoce a Velikonoce. Přečtěte si náš článek o tom, jak mýt okna v pohodě a beze šmouh. A nebo si objednejte profeionální úklidovou firmu, která se o vše postará za Vás a to kdykoliv a kolikrát ročně chcete. Kvalifikovaná úklidová firma se postará o mytí oken, výloh, skleněných střech, apod. i pomocí výškové plošiny či lešení.

venec PerfectPhoto.cz 2016 03 13 15 41 34

Blíží se jaro a s ním i velikonoční úklid. Sluníčko se opírá do oken a vychází najevo všechna ta špína, které za zimního šera nebyla vidět. Velký velikonoční úklid není otázka jedné hodiny, ale je to záležitost na celý víkend. Navíc občas nemůžete počítat s tím, že se do úklidu zapojí další členové rodiny. Pokud přesně víte co a v jakém pořadí budete dělat, půjde to lépe a rychleji.

skola

Vzhled a pořádek v prostorách firmy je základem úspěchu v každém podnikání. Čistá kancelář a prostory firmy mají velký vliv na celkový dojem, ale navíc podporují pracovní morálku, větší pracovní výkony a celkovou produktivitu práce. Čisté prostředí, zanechá výborný dojem pro Vaše zákazníky, klienty nebo návštěvy.

Jestli máte zájem o udržování stále čistého pracovního prostředí, obraťte se na naši firmu. Zajistíme pravidelný úklid kanceláře či celé firmy. Úklid provádějí vyškolení a spolehliví pracovníci s čistým rejstříkem trestů.Veškeré úklidové práce provádíme v době, kterou si sami zvolíte. Na začátku spolupráce sestavíme přesný plán úklidu, díky kterému budete mít jistotu, že pracovní prostory budou řádně a včas uklizené.

uklid

Jak na úklid domácnosti
Uklizená domácnost je základem spokojeného bydlení. Pro mnohé to může být ztráta času a synonymum utrpení. Pokud úklid budete vykonávat systematicky a pravidelně, není nutné pro uspokojivý výsledek vyvíjet tolik námahy, než když ho necháte na poslední chvíli. Pokud i Vy chcete zvládnout úklid domácnosti rychleji, přinášíme Vám pár tipů.

Úklid domácnosti začněte v nejméně používané místnosti, např. jako je ložnice nebo pracovna. Úklid v nich bude rychlý a nehrozí, že místnost budete v průběhu úklidu potřebovat, čímž byste si uklizený prostor něčím narušovali.

SVJ 3

Bydlíte v bytovém domě a nechce se Vám trávit volné víkendy úklidem společných prostor? Raději svůj volný čas věnujte rodině, koníčkům a přátelům.

Většině spolubydlícím se úklid nechce provádět nebo jsou to již starší lidé, kteří úklid nezvládají. Z těchto důvodů často dochází ke konfliktům a společné části domu bývají zanedbány. Proto je nejlepší čas, oslovit úklidovou firmu, která se specializuje úklidem bytových domů. Pro naši firmu Úklidovka - Zlín není problém uklidit společné prostory za Vás. Jsme dobře zavedená úklidová firma ve Zlíně a úklid společných prostor je naší specializací. O čistotu vašeho domu budeme pečovat, aby se Vám v něm dobře žilo a Vy neměli starosti s úklidem.

cisteni auta

 Každodenní používání auta se projeví na jeho znečištění interiéru. I u automobilu je nutné občas přistoupit k profesionálnímu čištění interiéru. Před použitím přípravků si vždy přečtěte návod na údržbu, abyste věděli zda jsou vhodné pro Váš automobil.

Nejdříve vyneste z auta koberce a všechny věci, které jsou na sedačkách a v přihrádkách u dveří. Gumové rohožky stačí jen umýt vodou. Na textilní čalounění a rohožky použijte pěnový čistič nebo tekutý roztok v rozprašovači. Pěnový přípravek rovnoměrně nastříkejte na čištěnou plochu, nechte působit dle návodu a poté vyčistěte suchým nebo vlhkým hadrem. Po zaschnutí zbytky přípravku vysajte vysavačem. Při použití tekutého čističe v rozprašovači postupujte stejně jako u pěnového přípravku. Po zaschnutí opět vysajte.

darkovy certifikat vzor

Nevíte čím potěšit své blízké nebo známé k narozeninám na Vánoce nebo jen tak pro radost? Darujte jim volný čas a odpočinek, pomocí dárkového certifikátu na úklidové služby. Poukaz Vám zašleme e-mailem nebo v tištěné podobě si ho můžete vyzvednout přímo v naší provozovně. Certifikát neboli poukaz Vám "ušijeme přímo na míru" s platností 3 měsíce.

Máme vyzkoušeno, že dárkový certifikát je vhodný pro staré lidi kde se větší , ale i menší úklid už stává problémem. Mytí oken a žaluzií, čištění koberců a sedaček nebo kompletní úklid sociálního zařízení , starší člověk bez pomoci druhých již nezvládne. Můžete darovat i generální úklid celého bytu nebo domu. Poukaz je vhodný i jako dárek, pokud se někdo chystá stěhovat. Stěhovací práce a do toho ještě uklízet je časově hodně náročné. Pokud , darujete dárkový certifikát od firmy Úklidovka-Zlín ušetříte darovaným čas a energii vynaloženou na úklid. Tento dárkový certifikát potěší každou ženu, rodiče i známé. Znáte lepší zážitek, než se dívat na někoho kdo Vám uklízí?

laminatove podlahy

Laminátové podlahy patří na našem trhu mezi nejžádanější a jejich údržba je velmi snadná. Aby byla podlaha stále krásná a dodávala místnosti šmrnc je potřeba dodržovat několik zásad při jejím čištění.

Pomocí čistící zóny - rohožky, zastavte špínu hned před vchodem. Jedině tak se hrubé částice nečistot nedostanou do kontaktu s laminem a nezpůsobí mechanické poškození. Pomocí vysavače s hladkým nádstavcem, místnost vysajte. Podlahu vytírejte jen vlhkým mopem. Nikdy na ni nevylívejte vodu a nepoužívejte mokrý mop, protože laminátová podlaha se chová stejně jako dřevěná a mohlo by dojít k její poškození. Čištění provádějte v podélném směru podle lamel. Nepoužívejte čistící prostředky, které nejsou určeny na daný typ podlahy. Velmi odolné skvrny, lze odstranit použitím lihu, čistícího benzinu nebo acetonu.

IMG 20151117 113855 PerfectPhoto.cz 2015 12 10 10 19 52

Do předvánočního úklidu jistě patří mytí oken. Mytí oken nepatří mezi oblíbenou zábavu, proto Vám přinášíme návod jak postupovat. V mrazech okna neumývejte, špína jde špatně setřít a na oknech zamrzá voda.

V první řadě začněte s rámy. Pořádně je omyjte houbičkou namočenou ve vodě se saponátem. Klice a jejímu okolí věnujte největší pozornost, tam se špína usazuje od našich dotyků. Jakmile jsou rámy očištěny můžete se vrhnout na skla. Vyměňte si vodu a začněte s mytím skel. Babské rady říkají, že je dobré přidat do vody ocet, který odmašťuje i leští. K mytí Vám postačí stěrka s návlekem z mikrovlákna, kterou namočíte do vody a okno důkladně omyjete. Pokud máte hotovo, zbývá poslední krok a to vyleštění. Používat noviny je zbytečně pracné. Nejlepší způsob jak dosáhnout efektu bez šmouh je použít utěrku na leštění z mikrovlákna. Pokud jsou na oknech stále šmouhy, můžete použít leštěnku, stačí jen nastříkat.

IMG 20151113 173224 1 PerfectPhoto.cz 2015 12 16 13 49 43

Sedačka rozhodně patří mezi nejnamáhanější kus nábytku v domácnosti. Vlivem častého používání postupně ztrácí na svém vzhledu a skvrny se stanou její součásti. Na ty si, ale nemusíme zvykat, protože ve většině případech je lze snadno odstranit. Před čištěním sedačky je nutné přihlížet k materiálu z jakého je vyrobená a zvolit správný způsob čištění, aby sedačka nebyla poškozená.

Pokud máte koženou sedačku, malé skvrny lze očistit jen navlhčeným hadříkem. Dobré je použít i mýdlo s obsahem lanolinu. Použít můžete i přípravky, které jsou určené k čištění kůže. Jejich použití s vodou by však nemělo být příliš velké, aby sedačka nenasála vodu dovnitř.

Strana 1 z 2