Tento web používá cookies!

Pro změnu užití cookies můžete upravit nastavení Vašeho prohlížeče.

Souhlasím

clock-iconNaše služby si můžete objednat i na víkend nebo na svátek!

oknacoverMytí oken může být pěkná dřina, proto se mu vyhýbáme a myjeme okna jen na Vánoce a Velikonoce. Přečtěte si náš článek o tom, jak mýt okna v pohodě a beze šmouh. A nebo si objednejte profeionální úklidovou firmu, která se o vše postará za Vás a to kdykoliv a kolikrát ročně chcete. Kvalifikovaná úklidová firma se postará o mytí oken, výloh, skleněných střech, apod. i pomocí výškové plošiny či lešení.

venec PerfectPhoto.cz 2016 03 13 15 41 34

Blíží se jaro a s ním i velikonoční úklid. Sluníčko se opírá do oken a vychází najevo všechna ta špína, které za zimního šera nebyla vidět. Velký velikonoční úklid není otázka jedné hodiny, ale je to záležitost na celý víkend. Navíc občas nemůžete počítat s tím, že se do úklidu zapojí další členové rodiny. Pokud přesně víte co a v jakém pořadí budete dělat, půjde to lépe a rychleji.

skola

Vzhled a pořádek v prostorách firmy je základem úspěchu v každém podnikání. Čistá kancelář a prostory firmy mají velký vliv na celkový dojem, ale navíc podporují pracovní morálku, větší pracovní výkony a celkovou produktivitu práce. Čisté prostředí, zanechá výborný dojem pro Vaše zákazníky, klienty nebo návštěvy.

Jestli máte zájem o udržování stále čistého pracovního prostředí, obraťte se na naši firmu. Zajistíme pravidelný úklid kanceláře či celé firmy. Úklid provádějí vyškolení a spolehliví pracovníci s čistým rejstříkem trestů.Veškeré úklidové práce provádíme v době, kterou si sami zvolíte. Na začátku spolupráce sestavíme přesný plán úklidu, díky kterému budete mít jistotu, že pracovní prostory budou řádně a včas uklizené.

uklid

Jak na úklid domácnosti
Uklizená domácnost je základem spokojeného bydlení. Pro mnohé to může být ztráta času a synonymum utrpení. Pokud úklid budete vykonávat systematicky a pravidelně, není nutné pro uspokojivý výsledek vyvíjet tolik námahy, než když ho necháte na poslední chvíli. Pokud i Vy chcete zvládnout úklid domácnosti rychleji, přinášíme Vám pár tipů.

Úklid domácnosti začněte v nejméně používané místnosti, např. jako je ložnice nebo pracovna. Úklid v nich bude rychlý a nehrozí, že místnost budete v průběhu úklidu potřebovat, čímž byste si uklizený prostor něčím narušovali.