Tento web používá cookies!

Pro změnu užití cookies můžete upravit nastavení Vašeho prohlížeče.

Souhlasím

clock-iconNaše služby si můžete objednat i na víkend nebo na svátek!

×

Varování

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 639

Jak vyčistit sedačku?

IMG 20151113 173224 1 PerfectPhoto.cz 2015 12 16 13 49 43

Sedačka rozhodně patří mezi nejnamáhanější kus nábytku v domácnosti. Vlivem častého používání postupně ztrácí na svém vzhledu a skvrny se stanou její součásti. Na ty si, ale nemusíme zvykat, protože ve většině případech je lze snadno odstranit. Před čištěním sedačky je nutné přihlížet k materiálu z jakého je vyrobená a zvolit správný způsob čištění, aby sedačka nebyla poškozená.

Pokud máte koženou sedačku, malé skvrny lze očistit jen navlhčeným hadříkem. Dobré je použít i mýdlo s obsahem lanolinu. Použít můžete i přípravky, které jsou určené k čištění kůže. Jejich použití s vodou by však nemělo být příliš velké, aby sedačka nenasála vodu dovnitř.

Čalouněná sedačka patří mezi nejběžnější typ v našich domácnostech. Při jejím čištění můžete zvolit variantu suchou nebo mokrou cestou. Při čištění suchou cestou, aplikujete na sedačku speciální prášek dle návodu použití a vysavačem jej následně vysajete. U druhého způsobu a to mokrou cestou se pod vyšším tlakem stříká voda, která je následně ihned vysávána pryč. Ať už zvolíte jakoukoliv metodu, čištění se doporučuje dvakrát ročně. Nejlepší variantou je, zavolat si úklidovou firmu, která má k dispozici speciální čistící stroje a přípravky. Jedině tak dosáhnete nejlepšího výsledku.

Naše firma Úklidovka - Zlín se zabývá kompletním úklidem domácností a firem. Čištění sedaček patří mezi naše každodenní činnosti. Čištění sedaček provádíme značkovými stroji a vyškolenými pracovníky. Stačí jen zavolat nebo vyplnit poptávkový formulář a domluvit se na termínu!