Tento web používá cookies!

Pro změnu užití cookies můžete upravit nastavení Vašeho prohlížeče.

Souhlasím

clock-iconNaše služby si můžete objednat i na víkend nebo na svátek!

×

Varování

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 639

Jak na úklid domácnosti

uklid

Jak na úklid domácnosti
Uklizená domácnost je základem spokojeného bydlení. Pro mnohé to může být ztráta času a synonymum utrpení. Pokud úklid budete vykonávat systematicky a pravidelně, není nutné pro uspokojivý výsledek vyvíjet tolik námahy, než když ho necháte na poslední chvíli. Pokud i Vy chcete zvládnout úklid domácnosti rychleji, přinášíme Vám pár tipů.

Úklid domácnosti začněte v nejméně používané místnosti, např. jako je ložnice nebo pracovna. Úklid v nich bude rychlý a nehrozí, že místnost budete v průběhu úklidu potřebovat, čímž byste si uklizený prostor něčím narušovali.

Po ložnici a méně využívaných místností přichází na řadu kuchyň, sociální zařízení a jako poslední koupelna. Je to z toho důvodu, že do kuchyně nebo koupelny si můžete chodit pro vodu, čistící prostředky a další pomůcky. Údržba těchto místností je nejnáročnější, proto je lepší si je nechat na konec, aby jste na další úklid měli sílu a chuť.
V jednotlivých místnostech úklid provádějte tak, že se nejdříve bude věnovat, horním místům, tedy vrchním deskám skříní, lustrům, poličkám atd. Poté přejděte k místům níže a nakonec skončíte u podlahy. Kdyby jste postupovali obráceně tak si podlahu zašpiníte prachem a nečistotami, které padají při očistě horních částí.

Pokud chcete využít služeb úklidové firmy, aby Vaši domácnost udržovala v čistotě je to rozhodně správná volba. Zůstane Vám více času na rodinu, přátelé a koníčky. Naše firma Úklidovka-Zlín se úklidem domácností již delší dobu. Jsem zodpovědní, pečlivý a spolupracujeme jen s ověřenými pracovníky. Stačí nás jen kontaktovat a domluvit se.