Tento web používá cookies!

Pro změnu užití cookies můžete upravit nastavení Vašeho prohlížeče.

Souhlasím

clock-iconNaše služby si můžete objednat i na víkend nebo na svátek!

×

Varování

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 639

Jak na mytí oken?

IMG 20151117 113855 PerfectPhoto.cz 2015 12 10 10 19 52

Do předvánočního úklidu jistě patří mytí oken. Mytí oken nepatří mezi oblíbenou zábavu, proto Vám přinášíme návod jak postupovat. V mrazech okna neumývejte, špína jde špatně setřít a na oknech zamrzá voda.

V první řadě začněte s rámy. Pořádně je omyjte houbičkou namočenou ve vodě se saponátem. Klice a jejímu okolí věnujte největší pozornost, tam se špína usazuje od našich dotyků. Jakmile jsou rámy očištěny můžete se vrhnout na skla. Vyměňte si vodu a začněte s mytím skel. Babské rady říkají, že je dobré přidat do vody ocet, který odmašťuje i leští. K mytí Vám postačí stěrka s návlekem z mikrovlákna, kterou namočíte do vody a okno důkladně omyjete. Pokud máte hotovo, zbývá poslední krok a to vyleštění. Používat noviny je zbytečně pracné. Nejlepší způsob jak dosáhnout efektu bez šmouh je použít utěrku na leštění z mikrovlákna. Pokud jsou na oknech stále šmouhy, můžete použít leštěnku, stačí jen nastříkat.

Pokud Vás mytí oken nebaví, zavolejte si naši firmu Úklidovka - Zlín. Rádi se s Vámi domluvíme na termínu, který Vám bude vyhovovat a práci odvedeme za Vás.
Pokud budete mít zájem i o další úklidové služby, jako je pravidelný úklid bytu, domu nebo jen jednorázový úklid po stavebních úpravách či malířích stačí jen kontaktovat naši úklidovou firmu ve Zlíně.