Tento web používá cookies!

Pro změnu užití cookies můžete upravit nastavení Vašeho prohlížeče.

Souhlasím

clock-iconNaše služby si můžete objednat i na víkend nebo na svátek!

×

Varování

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 639

Dárkový certifikát na úklidové služby

darkovy certifikat vzor

Nevíte čím potěšit své blízké nebo známé k narozeninám na Vánoce nebo jen tak pro radost? Darujte jim volný čas a odpočinek, pomocí dárkového certifikátu na úklidové služby. Poukaz Vám zašleme e-mailem nebo v tištěné podobě si ho můžete vyzvednout přímo v naší provozovně. Certifikát neboli poukaz Vám "ušijeme přímo na míru" s platností 3 měsíce.

Máme vyzkoušeno, že dárkový certifikát je vhodný pro staré lidi kde se větší , ale i menší úklid už stává problémem. Mytí oken a žaluzií, čištění koberců a sedaček nebo kompletní úklid sociálního zařízení , starší člověk bez pomoci druhých již nezvládne. Můžete darovat i generální úklid celého bytu nebo domu. Poukaz je vhodný i jako dárek, pokud se někdo chystá stěhovat. Stěhovací práce a do toho ještě uklízet je časově hodně náročné. Pokud , darujete dárkový certifikát od firmy Úklidovka-Zlín ušetříte darovaným čas a energii vynaloženou na úklid. Tento dárkový certifikát potěší každou ženu, rodiče i známé. Znáte lepší zážitek, než se dívat na někoho kdo Vám uklízí?

Naše firma má vyškolené pracovníky, kvalitní čistící prostředky a profesionální stroje, které odvedou jen tu nejlepší práci. Stačí jen zavolat a domluvit se na částce, kterou chcete darovat. Darovaný se již s námi domluví na termínu a upřesníme si s ním úklidové služby o které bude mít zájem.