Tento web používá cookies!

Pro změnu užití cookies můžete upravit nastavení Vašeho prohlížeče.

Souhlasím

clock-iconNaše služby si můžete objednat i na víkend nebo na svátek!

×

Varování

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 639

Čistíte koberce pravidelně?

cisteni koberceSoučástí téměř všech domácností nebo jiných bytových prostorů jsou koberce. Koberce rychle podléhají znečištění a opotřebování. Pravidelně prováděná údržba jim prodlouží životnost a budou stále vypadat jako nové.

Pro čištění celoplošného koberce je nejlepší použít čistící techniku. Pokud se rozhodnete čistit koberec kartáčem nebo něčím podobným, zaručeně zapláčete nad výdělkem. Při čištění koberce je nutné, aby čistící přípravek s vodou, kobercem prošly a nezůstávaly uvnitř. Takovým způsobem v domácích podmínkách lze dosáhnout tím, že koberec vysprchujete, teprve pak se nečistoty spláchnou pryč. Tento postup je možný jen u menších koberců se kterými lze snadno manipulovat.

V kobercích se množí roztoči, kterých se běžným vysáváním a čištěním nezbavíte. Proto je nejlepší, alespoň jednou do roka zavolat speciální firmu a nechat si koberec vyčistit profesionálně. Pomocí čistících strojů se od spolehlivé firmy dočkáte skvělé práce, kdy se maximálně zbavíte nečistot na čištěných plochách.

Úklidovka-Zlín je Váš partner i při čištění koberců. Koberce Vám vyčistíme profesionálně a za velmi rozumnou cenu.