Tento web používá cookies!

Pro změnu užití cookies můžete upravit nastavení Vašeho prohlížeče.

Souhlasím

clock-iconNaše služby si můžete objednat i na víkend nebo na svátek!

×

Varování

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 639

Čištění interiéru auta

cisteni auta

 Každodenní používání auta se projeví na jeho znečištění interiéru. I u automobilu je nutné občas přistoupit k profesionálnímu čištění interiéru. Před použitím přípravků si vždy přečtěte návod na údržbu, abyste věděli zda jsou vhodné pro Váš automobil.

Nejdříve vyneste z auta koberce a všechny věci, které jsou na sedačkách a v přihrádkách u dveří. Gumové rohožky stačí jen umýt vodou. Na textilní čalounění a rohožky použijte pěnový čistič nebo tekutý roztok v rozprašovači. Pěnový přípravek rovnoměrně nastříkejte na čištěnou plochu, nechte působit dle návodu a poté vyčistěte suchým nebo vlhkým hadrem. Po zaschnutí zbytky přípravku vysajte vysavačem. Při použití tekutého čističe v rozprašovači postupujte stejně jako u pěnového přípravku. Po zaschnutí opět vysajte.

 

Pokud máte sedačky z kůže použijte čistič na kůži, který dokonale čistí a pečuje o kůži. Oživý barvu, zvláční kůži a zabrání procesu stárnutí. Pokud si vyberete přípravek ve spreji, rovnoměrně ho aplikujte na suchou čištěnou plochu a jemným hadříkem rozetřete. U krémové emulze použijte čistý hadřík k rozetření přípravku a následně vyleštěte bavlněnou látkou. Dají se použít i speciální navlhčené ubrousky, kterými stačí jen ošetřit povrch a nechat zaschnout.

Přejděte k čištění plastových částí interiéru. Pokud jsou silně znečištěny, použijte univerzální čistič, který nastříkáte a po pár minutách setřete. Teď se již můžete pustit do impregnace plastových částí automobilu. Používají se takzvané kokpit prostředky, které si můžete zvolit v různých balených variantách. Všechny tyto přípravky se nastříkají na čištěnou plochu a rozetřou speciální kokpit utěrkou.

Pokud je interiér vozu příliš znečištěný je vhodné si zavolat odborníky! Naše úklidová firma Úklidovka-Zlín se čištěním automobilů zabývá a ráda se s Vámi domluví na termínu. Čištění auta, můžete darovat i jako dárek, zakoupením našeho dárkového poukazu - certifikátu.