Tento web používá cookies!

Pro změnu užití cookies můžete upravit nastavení Vašeho prohlížeče.

Souhlasím

clock-iconNaše služby si můžete objednat i na víkend nebo na svátek!

×

Varování

JUser: :_load: Nelze nahrát uživatele s ID: 639

Čištění a údržba laminátové podlahy

laminatove podlahy

Laminátové podlahy patří na našem trhu mezi nejžádanější a jejich údržba je velmi snadná. Aby byla podlaha stále krásná a dodávala místnosti šmrnc je potřeba dodržovat několik zásad při jejím čištění.

Pomocí čistící zóny - rohožky, zastavte špínu hned před vchodem. Jedině tak se hrubé částice nečistot nedostanou do kontaktu s laminem a nezpůsobí mechanické poškození. Pomocí vysavače s hladkým nádstavcem, místnost vysajte. Podlahu vytírejte jen vlhkým mopem. Nikdy na ni nevylívejte vodu a nepoužívejte mokrý mop, protože laminátová podlaha se chová stejně jako dřevěná a mohlo by dojít k její poškození. Čištění provádějte v podélném směru podle lamel. Nepoužívejte čistící prostředky, které nejsou určeny na daný typ podlahy. Velmi odolné skvrny, lze odstranit použitím lihu, čistícího benzinu nebo acetonu.

Aby nedošlo k nadměrnému opotřebení, opatřete nohy nábytku plstěnou podložkou. Pod ostrý nábytek si pořiďte koberečky, které zároveň oživí prostor. Pokud se Vám na podlahu něco vylije, stačí jen jemně setřít hadříkem. Pokud by došlo k poškození, je možná výměna třeba jen jedné lamely.

Naše úklidová firma Úklidovka-Zlín se zabývá kompletním úklidem domácností. Mytí lamelových podlah, patří mezi naše každodenní činnosti. Stačí nás kontaktovat a domluvit si termín. Za skvělou cenu Vám rádi vyhovíme.